Kurumsal

TARİHÇEMİZ
      Antalya Süs Bitkileri A.Ş Tropik ve Akdeniz iklimi Bitki türlerini üretmek üzere Antalya ilinde kurulmuştur. Üretimde 3. Yılına ulaşan Firmamız alan olarak 400.000m2 repikaj ve saksılı ağaç üretim seviyesine ulaşmıştır. Yine Showroom sahasındaki Stok alanı ve Çalı üretim tesisleri de 6500 m2 Sera ve 30.000 m2 açık alan olmak üzere 36.500 m2 ye ulaşmıştır.

         Firmamız Belirlediği Vizyon ve Misyonları doğrultusunda, Üretim kapasitesini ve kaliteli üretim standartlarını yükselterek güçlü, güvenilir ve istikrarlı bir Kurum olmayı hedef edinmiştir. Üretmekte olduğu her bir bitki türü için yüksek kalite standartlarında ürün elde etme amaç edinen Şirketimiz, Körfez ülkelerine son 2 yılda 100 konteyner bitki ihracatı yapmıştır. İhracat rakamlarını her yıl belirli seviyede arttırarak Ülkemizdeki Süs bitkisi Üretim sektöründe konusunda lider ve öncü bir Firma olma gayesine emin adımlarla ilerlemektedir.

.  MİSYONUMUZ

        Aynı anda dört mevsimin yaşandığı ülkemiz, her bölgesinin farklı toprak yapısı, klimatolojik özellikleri vb. doğal etmenler yönünden şartların en elverişli olduğu ülkelerdendir. Bu elverişli şartları kullanarak fidan üretiminde dünya standartlarını yakalamaktır.

  VİZYONUMUZ
Bu düşüncelerle kaliteli, teknik altyapısı hazır ve teknolojik imkanlardan da yararlanarak bol çeşitte fidanı ülkemizde üreteceğimize inanarak yola çıktık. Kısa süre içerisinde;
  • 1996 yılında İstanbul-Pendik /Kurtköy’de Marmara Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’yi 
  • 1999 yılında Sakarya-Pamukova’da Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’yi
  • 2006 yılında Sakarya-Adliye Köyü’nde Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş.’yi
  • 2012 yılında Antalya-Serik'te Antalya Süs Bitkileri A.Ş.'yİ
  • 2012 yılında İstanbul-Pendik /Kurtköy’de Marsa Yapı Peyzaj A.Ş.'yi
  • 2012 yılında İstanbul-Pendik /Kurtköy’de Hydrobalance A.Ş.'yi
  • 2013 yılında Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai- Marmara International'ı
hizmetinize sunarak Türkiye’nin değişik noktalarında kaliteli fidan üretimini başararak bunu hem kendimize hem de sektörümüze ispat ettik. Bundan sonraki projelerimizde de "SMS MARMARA GROUP FİRMALARI" çatısı altında toplanarak sektöre öncü kuruluş olmak ve yön vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bize Ulaşın

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı