ANA SAYFA       •       KURUMSAL       •       SMS MARMARA GROUP       •       ÜRÜNLER       •       HABERLER       •       İK       •       İLETİŞİM
 
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
  SMS MARMARA GROUP www.sakaryabotanik.com    
Antalya Süs Bitkileri A.Ş. / SMS Marmara Group / Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş.
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Sakarya Botanik San. ve Tic A.Ş.2006 yılında SMS Marmara Group bünyesinde Sakarya-Bilecik Karayolu 3.Km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü Kumbaşı Sapağı'nda  17 hektar alana kurulmuştur
 
 
Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. ’nin işletmiş olduğu FidanlıktaYapraklılarİbrelilerAğaçcıklarBonzai türlerÇalıtürlerOtsu ve saz türlerSarılıcı türlerYarı bodur türlerBazı meyve çeşitleriPalmiye türleriEgzotik türler'den  yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı süs bitkileri üretimi yapmaktadır.
 
Şirketin kuruluş amacı, Grup firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’nin 120 hektar alanda üretimini yaptığı bitkileri yarı mamul halde alarak bitki tür ve cinslerine göre uygun kaplarda mamul hale getirmek olup, öncelikle SMS Marmara Group firmalarının bitki ihtiyacını karşılamak, yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktır. Bu maksatla şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 5.000 m2 kapalı alan bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır.
 
İşletme bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışı proje ve peyzaj uygulamaları yapan Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. hali hazırda Orta Asya, Orta Doğu ve Kafkas Cumhuriyetleri'nde kapsamlı ihracat yapmakta olup aynı zamanda peyzaj uygulamaları da yapmaktadır.
Daha detaylı bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
www.sakaryabotanik.com
   
Antalya Ss Bitkileri A.. © 2013 All Rights Reserved
Gizlilik BildirimiEriilebilirlikBu Siteyi Tavsiye Etdesign & technology
SMS Marmara Group
SMS Marmara Group
Web Analytics