ANA SAYFA       •       KURUMSAL       •       SMS MARMARA GROUP       •       ÜRÜNLER       •       HABERLER       •       İK       •       İLETİŞİM
 
  SMS MARMARA GROUP
Antalya Süs Bitkileri A.Ş. / SMS Marmara Group / Grup Başkanı
SMS Marmara Grup Başkanı

Mehmet Akif BAĞCE

Türkiye'de Peyzaj sektörü her ne kadar son yıllarda önemli bir gelişme kaydetmiş olsa da hatta uluslar arası düzeyde bitki üretimi ve peyzaj uygulamaları yapılıyor olsa da biz bu gelişmeyi yetersiz görüyoruz.

Bu vesileyle çok daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayım. Fakat burada Türkiye'nin önemli avantajları olduğunu da belirtmekte fayda var. çünkü Türkiye 4 mevsimin yaşandığı bir coğrafyaya ve alternatif klimatik koşullara sahip.

Bu avantajının yanı sıra Türkiye oldukça genç ve çalışkan bir nüfus yapısına sahip. Işte bu avantajlar doğrultusunda Türkiye'nin yakın gelecekte dünyanın sayılı peyzaj üretim noktalarından birisi olması hiç de zor olmayacaktır. İşte bizde bu gelişmeler doğrultusunda SMS Marmara grup olarak sektöre yön veren öncü kimliğimiz ile tüm bu gelişmelerde önemli bir pay sahibi olduğumuzu görüyor ve firmamız adına ayrı bir övünç sahibi olduğuna inanıyorum.

Işte bu hedefler doğrultusunda kalite ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden çok daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyor kim ki bu sektörün gelişmesine azda olsa destek veriyor ise teşekkürlerimi sunuyorum.

   
Antalya Ss Bitkileri A.. © 2013 All Rights Reserved
Gizlilik BildirimiEriilebilirlikBu Siteyi Tavsiye Etdesign & technology
SMS Marmara Group
SMS Marmara Group
Web Analytics