ANA SAYFA       •       KURUMSAL       •       SMS MARMARA GROUP       •       ÜRÜNLER       •       HABERLER       •       İK       •       İLETİŞİM
 
ANTALYA SÜS BİTKİLERİ A.Ş.
  SMS MARMARA GROUP www.antalyasusbitkileri.com.tr    
Antalya Süs Bitkileri A.Ş. / SMS Marmara Group / Antalya Süs Bitkileri A.Ş.
ANTALYA SÜS BİTKİLERİ A.Ş.
ANTALYA SÜS BİTKİLERİ A.Ş.
Antalya Süs Bitkileri Biyolojik Havuz Peyzaj ve Tarım A.Ş Antalya ilinde 2012 yılında faaliyete başlamıştır.

SMS Marmara grubu bünyesindeki şirketin hedefi büyüyen Orta Doğu, Akdeniz ülkeleri ve ülkemiz Akdeniz iklim kuşağı pazarlarına yönelik Tropik ve Akdeniz iklim kuşağı bitkilerinin üretim ve pazarlamasını yapan, güçlü, güvenilir ve istikrarlı bir kuruluş olmaktır. Bu amaçla, yüksek kalite standartında bitki üretimi hedefi ile 20 hektarlık bir alanda Antalya’nın Serik ilçesinde üretime başlanmıştır.

Yakın bir gelecekte daha da büyüyerek hedeflenen 100 hektarlık üretim alanı ile Akdeniz ülkeleri ve Dünya çapında adından bahsedilir bir firma olmak şirketin hedefleri arasındadır.

Fideden yetişkin bir ağaç haline gelene kadar üretimin tüm aşamaları uzman mühendis ve bakım ekiplerimizce titizlikle kontrol altında bulundurulmaktadır.

Belediyeler, diğer devlet kuruluşları, fidanlıklar ve özel peyzaj projeleri için en iyi kalitede Dış Mekan Süs Bitkisi üretimini hedefleyen firmamız siz müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

   
Antalya Ss Bitkileri A.. © 2013 All Rights Reserved
Gizlilik BildirimiEriilebilirlikBu Siteyi Tavsiye Etdesign & technology
SMS Marmara Group
SMS Marmara Group
Web Analytics